wtorek, 18 marca 2014

Strefa mobilna - Praca w branży gier - Game Art Designer - Poznań - Merixstudio

Kolejne bardzo fajne ogłoszenie do wzbogacenia swojego portfolio oraz nabycia doświadczenia! Pracownika na stanowisko Game Art Designer poszukuje firma Merixstudio z Poznania. Przyszły pracownik będzie projektował elementy gier z kategorii: postacie, pojazdy, przedmioty, scenerie czy tła. Interesujący jest również następujący fragment ogłoszenia: "Mile widziane: Wzbudzanie emocji w graczach poprzez zastosowanie odpowiedniej stylizacji i techniki (...)". Wszystkim aplikującym życzę oczywiście powodzenia! Świetna oferta dla m.in. chcących rozpocząć swoją karierę w branży gier.

Nadawca: Merixstudio
Stanowisko: Game Art Designer
Lokalizacja: Poznań
Link do ogłoszenia: Game Art Designer
Data publikacji ogłoszenia: 06.03.2014
Treść ogłoszenia:
Opis stanowiska:

Poszukujemy Game Art Designera. Gry to Twoja pasja? Ustrzelałeś niezły wynik w Skytte (www.merixstudio.com/skytte)? Daj nam znać!
top

Obowiązki:

- Projektowanie elementów gier: postacie, pojazdy, przedmioty, scenerie, tła
- Animowanie postaci i innych elementów (animacja poklatkowa lub szkieletowa)
- Przygotowywanie grafiki koncepcyjnej (czarno-białe szkice)
- Tworzenie interfejsów graficznych do gier (okienka, przyciski, menu, itd.)
- Uczestniczenie w procesie projektowania gier

Wymagania:

- Wysokie wyczucie estetyki, dbałość o szczegóły
- Znajomość różnych technik tworzenia grafiki dwuwymiarowej, w tym pixel art, vector art
- Umiejętność rysunku odręcznego
- Umiejętność tworzenia scenerii złożonej z kafelków (powtarzalnych segmentów)
- Umiejętność tworzenia grafiki w różnych rzutach (np. izometryczny, boczny, z góry)
- Zamiłowanie do tematyki gier komputerowych
- Komunikatywność, cierpliwość, determinacja
- Chęć do nauki i rozwoju w tematyce gier

Mile widziane:

- Wzbudzanie emocji w graczach poprzez zastosowanie odpowiedniej stylizacji i techniki
- Podstawy w modelowaniu i teksturowaniu 3D
- Obsługa narzędzi do animacji szkieletowej lub poklatkowej (np. Spine, Spriter, Flash)
- Umiejętność projektowania serwisów internetowych
- Znajomość platform iOS, Android i Windows Phone od strony programistycznej

Co oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od umiejętności i doświadczenia
- Zatrudnienie na pełny etat (umowa o pracę)
- Ciekawe, ambitne projekty interaktywne dla polskich i zagranicznych klientów
- Duże możliwości rozwojowe i podnoszenia kwalifikacji wraz z dostępem do nowych technologii
- Luźną, sprzyjającą kreatywnemu myśleniu atmosferę pracy
- Wygodne godziny pracy, zawsze od 8.00 – 16.00 w biurze w Centrum Poznania (5 min. od Starego Browaru).
- Nowoczesne stanowisko pracy i udział w realizacji najbardziej zakręconych i nieszablonowych pomysłów!
- Piwko i grill/pizza/pierogi dla relaksu ;-)
top
- Dla nas ważne jest twoje zaangażowanie, pasja i chęć uczenia się,
niekoniecznie doświadczenie.

Wyślij CV na adres jobs@merixstudio.com, czekamy na Ciebie!
Więcej informacji na naszej stronie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz